Mariusz Włoch Blog

Zapraszam cię też na:

Polityka cookies

Nauka języków

DCM angielski 3, czyli językowa saga...

19 grudnia 2019

Dziś do druku trafiła trzecia część językowej sagi DIRECT COMMUNICATION METHOD angielski: DCM angielski 3. Zapowiadałem jej wydanie już...

Direktes Deutsch - dementi

27 listopada 2017, komentarze (2)

W związku z coraz liczniejszymi zapytaniami dotyczącymi niejasności związanych z podręcznikami „Direktes Deutsch” oraz „Deutsch designed with direct method”, które otrzymuję z rynku szkół językowych oraz od odbiorców prywatnych, pragnę wyjaśnić następujące kwestie i rozwiać związane z nimi wątpliwości.

deutsch_designed_with_direct_method_400Po pierwsze - nie jestem autorem książek pt. „Deutsch designed with direct method”, wydawanych przez wydawnictwo DEEP. Nie wiem także, kto jest ich autorem, ponieważ autor/autorzy nie został/zostali wymieniony/wymienieni w tej publikacji. Pytania w tej sprawie proszę kierować do wydawnictwa DEEP.

dd_nowe_wydanie__zrzut_ekranu_20170331_o_15.06.19_400Po drugie - książki „Deutsch designed with direct method” – wbrew informacji zamieszczonej na poprzedniej wersji strony internetowej wydawnictwa DEEP (www.dllab.eu) – nie są nowym wydaniem podręczników "Direktes Deutsch", których jestem autorem.
direktes_deutsch_2011_400Jestem autorem podręczników „Direktes Deutsch”, które były wydawane i dystrybuowane przez wydawnictwo DEEP w okresie od 18.04.2011 do 28.06.2017 roku, z szatą graficzną prezentowaną na obrazku obok. W chwili obecnej wydawnictwo DEEP nie jest już ani wydawcą, ani dystrybutorem podręczników „Direktes Deutsch”.

direktes_deutsch_2017_400I wreszcie - jako autor „Direktes Deutsch” jestem od 29.06.2017 jedynym wydawcą podręczników „Direktes Deutsch” z obecną szatą graficzną, przedstawioną na fotografii obok. Zawartość podręczników pozostaje identyczna z wersją z poprzednią szatą graficzną.

Podręczniki „Direktes Deutsch” nie zostały wycofane z obiegu i są cały czas dostępne.

Obecnie przygotowuję zupełnie nową wersję podręczników do nauki m.in. niemieckiego Metodą Bezpośredniej Komunikacji.

Więcej szczegółów na temat przygotowywanej oferty wydawniczej zamieszczę na tej stronie jeszcze w tym tygodniu.

W razie jakichkolwiek niejasności lub pytań proszę o kontakt.

2 komentarze

Aneta Kolak, 24.06.2021, 14:16

A kiedy można spodziewać się tej nowej wersji do j. niemieckiego?

Mariusz Włoch, 24.06.2021, 15:44

Na ten moment gotowa jest już spora partia niemieckiego, jednak obecnie pracuję nad podręcznikami do innych języków, więc nowa wersja niemieckiego musi jeszcze trochę poczekać.