Mariusz Włoch Blog

Zapraszam cię też na:

Polityka cookies

Nauka języków

DCM angielski 3, czyli językowa saga...

19 grudnia 2019

Dziś do druku trafiła trzecia część językowej sagi DIRECT COMMUNICATION METHOD angielski: DCM angielski 3. Zapowiadałem jej wydanie już...

Direktes Deutsch - jak kupić podręczniki?

4 października 2017

Najprościej jest napisać maila (zakładka KONTAKT I WSPÓŁPRACA).

W mailu możesz podać numer telefonu, wtedy oddzwonię – to nam ułatwi i przyśpieszy całą sprawę. A co rozmowa, to rozmowa – tekst maila raczej nie jest synonimem dialogu, prawda? Z pewnością zapytam cię, czy chcesz nabyć Direktes Deutsch tylko dla siebie, czy może prowadzisz szkołę językową i potrzebujesz podręczniki dla swoich uczniów. Ma to wpływ na pewne aspekty zamówienia, czyli cenę – o tym informuję w konkretnym mailu, bo każde zamówienie jest inne. Oczywiście, zapraszam do współpracy szkoły językowe – być może nadal chcecie korzystać z Direktes Deutsch, a poprzedni wydawca już nie zajmuje się dystrybucją.

W ostatnim czasie rozmawiałem z wieloma osobami, prowadzącymi zajęcia językowe i wyłoniła się z tychże dialogów pewna potrzeba – potrzeba warsztatów metodycznych, swego rodzaju wymiany doświadczeń, dzięki czemu moglibyśmy się od siebie wiele nauczyć i znaleźć sposoby na to, by prowadzić lekcje jeszcze skuteczniej i z jeszcze większą radością. Brzmi to może nieco jak obietnica raju, jednak praca naprawdę może być pasją, a nie uciążliwym obowiązkiem. Kto tego zdania nie podziela, z pewnością okrutnie się męczy „w robocie”.

Przypomnę tylko, że Direktes Deutsch to seria podręczników na czas przejściowy, bo niebawem światło dzienne ujrzą podręczniki Direct Communication Method: niemiecki. Będą także książki do innych języków, o czym pisałem poprzednio:

Direktes Deutsch w nowej szacie, czyli rozwiązanie tymczasowe.


Brak komentarzy