Mariusz Włoch Blog

Zapraszam cię też na:

Polityka cookies

Nauka języków

DCM angielski 3, czyli językowa saga...

19 grudnia 2019

Dziś do druku trafiła trzecia część językowej sagi DIRECT COMMUNICATION METHOD angielski: DCM angielski 3. Zapowiadałem jej wydanie już...

Jak kupić moje podręczniki oraz trochę o planach wydawniczych

4 września 2014

Otrzymuję coraz więcej zapytań o to, gdzie można kupić moje książki do nauki języków. Poniżej znajdziesz instrukcję, co i jak.

Direktes Deutsch – język niemiecki

Te podręczniki możesz nabyć od wydawcy i dystrybutora – Wydawnictwa DEEP. Tu jedna zasadnicza uwaga – książki mogą kupić tylko szkoły językowe bądź osoby zajmujące się nauczaniem i prowadzące firmę, jeśli podpisały umowę licencyjną z wydawnictwem.

Tak więc nie prowadzę ani hurtowej ani detalicznej sprzedaży książek Direktes Deutsch, co nie znaczy, że nie możesz ich ode mnie kupić. Możesz to zrobić, jeśli uczęszczasz na zajęcia organizowane przez ośrodek językowy Władca Języków i Klub Rozwoju Osobistego IDEA NLP.

Dodam, że zarówno Direktes Deutsch jak i podręczniki wymienione poniżej wymagają pomocy dobrego trenera, tak byś mógł w pełni wykorzystać ich potencjał.

Direkte Norsk (norweski), Direkte Norsk på jobb, Direkte Dansk (duński), Direkt Svenska (szwedzki) i Wirtschaftsdeutsch (niemiecki ekonomiczny)

Tak jak w przypadku Direktes Deutsch, nie prowadzę ani hurtowej ani detalicznej sprzedaży wymienionych książek, przynajmniej na razie. Dlaczego na razie? O tym za moment.

Wszystkie powyższe pozycje stanowią materiał dydaktyczny używany na zajęciach językowych. I jak wyżej: póki co można z nich korzystać tylko podczas zajęć organizowanych przez ośrodek językowy Władca Języków i Klub Rozwoju Osobistego IDEA NLP.

Rozważam udostępnienie podręczników szkołom językowym po zawarciu umowy licencyjnej – kiedy wszystko będzie gotowe, zamieszczę informacje na blogu.

Plany i zapowiedzi: „Władca Języków w działaniu”

Obecnie przygotowuję specjalną wersję podręczników (głównie do języków skandynawskich i włoskiego) do nauki samodzielnej: „Władca Języków w działaniu”. Owe podręczniki to praktyczna odsłona poradnika „Władca Języków, czyli prawie wszystko o tym, jak zostać poliglotą” – omówione tam tematy i zawarte porady przenoszę na grunt praktyczny. Mogę śmiało powiedzieć, że takich książek jeszcze nikt nie stworzył.

Jeśli praca nad książkami pójdzie szybko, pierwsze egzemplarze powinny ukazać się na rynku latem 2015. Więcej o tym projekcie napiszę już niebawem.

Nie czytaj tego, bo to reklama

A więc jeśli masz ochotę wejść na wyższy poziom językowy, zgłoś się na zajęcia – na żywo albo przez skype’a. Szybkie efekty, niezapomniane wrażenia i nie musisz kontaktować się z lekarzem ani farmaceutą. No i możesz spokojnie kupić książki.

Brak komentarzy