Mariusz Włoch Blog

Zapraszam cię też na:

Polityka cookies

Direkte Norsk på jobb

17 listopada 2013

Jak przygotować się do rozmowy o pracę w Norwegii, czyli Direkte Norsk på jobb.

Coraz więcej Polaków, którzy wyemigrowali do Norwegii, odczuwa potrzebę skutecznego posługiwania się norweskim. Mówienie monosylabami, machanie rękoma czy potoczne „dukanie” już nie wystarcza. Jeśli nie mówisz dobrze po norwesku i nie robisz nic, aby zacząć, może niedługo się okazać, że zabraknie dla ciebie pracy w tym bogatym kraju.

Książka Direkte Norsk på jobb to podręcznik nauki komunikowania się w języku norweskim w sytuacjach zawodowych, a zwłaszcza tych, kiedy musisz przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. W podręczniku zawarłem szeroki zasób słownictwa, dzięki któremu łatwiej porozumiesz się z potencjalnym pracodawcą: odpowiesz na zadane pytania, zadasz właściwe pytania, a także z większą swobodą wyrazisz swoje myśli. No i w efekcie dostaniesz pracę, o której marzysz.

Książka Direkte Norsk på jobb to podręcznik wzbogacony technikami neurolingwistycznego programowania. Znajdziesz w niej między innymi cenne wskazówki jak się dopasować do rozmówcy, jakiego języka użyć czy też jak skutecznie zacząć rozmowę i zakończyć ją w sposób efektywny.

Książka Direkte Norsk på jobb pomoże ci przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej i zdobyć pracę. Dzięki udziałowi w zajęciach prowadzonych w ośrodku Władca Języków możesz zacząć skutecznie komunikować się po norwesku.

Poziom zaawansowania: B1 – B2.