Mariusz Włoch Blog

Zapraszam cię też na:

Polityka cookies

Direkte Norsk

24 lipca 2013

Moje autorskie podręczniki DIREKTE NORSK to pierwsze na rynku podręczniki do nauki sprawnego mówienia po norwesku i przygotowujące do egzaminów językowych na różnych poziomach. Moim głównym celem było pokazanie, że po norwesku można zacząć mówić bardzo szybko i prowadzić coraz bardziej swobodną rozmowę.
Książki DIREKTE NORSK to podręczniki dedykowane DIRECT COMMUNICATION METHOD (Metoda Bezpośredniej Komunikacji), którą także stworzyłem i opracowałem zasady jej działania. Dzięki DIREKTE NORSK zaczniesz mówić już od pierwszej minuty zajęć, chodzi przecież o to, aby jak najwięcej mówić w języku, którym za jakiś czas będziesz musiał się posługiwać w Norwegii.
Na zajęciach prowadzonych DIRECT COMMUNICATION METHOD (DCM) mówisz. Bo żeby mówić po norwesku czy w jakimkolwiek innym języku, MUSISZ mówić w tym języku. A mówić znaczy uczyć się prowadzić rozmowę.
Dlatego właśnie wiele osób zdobyło lepszą pracę - bo przestali się bać i zaczęli rozmawiać z Norwegami: zadawać pytania, okazywać zainteresowanie, słuchać rozmówcy.

Kilka słów o podręcznikach DIREKTE NORSK:
- 3 książki, poziom zaawansowania: A1 - B1;
- po każdym podręczniku sprawdzasz poziom swoich możliwości;
- w podręcznikach znajdziesz wiele wyrażeń językowych, przydatnych np. przy poszukiwanu pracy;
- wskazówki, jak prowadzić rozmowę z Norwegami;
- tematy z życia codziennego, których unikają inne podręczniki;
- opisy gramatyczne zredukowane do niezbędnego minimum
- posługujesz się językiem, a nie zasadami gramatycznymi, które stają się jasne, bo ich używasz;
 
A oprócz tego dziwaczni bohaterowie i ich dziwaczne przygody... I jakoś tak się dzieje, że uczestnicy moich zajęć chcą dowiedzieć się o tych dziwacznych bohaterach więcej.