Mariusz Włoch Blog

Zapraszam cię też na:

Polityka cookies

Direkt Svenska

24 lipca 2013

Nie jest chyba wielką tajemnicą, że po szwedzku można zacząć mówić już na pierwszych zajęciach. Moje autorskie podręczniki DIREKT SVENSKA to pierwsze na rynku podręczniki do nauki sprawnego mówienia po szwedzku, oczywiście od pierwszej minuty pierwszych zajęć. Moim głównym celem było pokazanie, że po szwedzku (podobnie jak po norwesku i duńsku) można zacząć mówić bardzo szybko i prowadzić coraz bardziej swobodną rozmowę.
Książki DIREKT SVENSKA to podręczniki dedykowane DIRECT COMMUNICATION METHOD (Metoda Bezpośredniej Komunikacji), którą także stworzyłem i opracowałem zasady jej działania. Dzięki DIREKT SVENSKA zaczniesz mówić już od pierwszej minuty zajęć, chodzi przecież o to, aby jak najwięcej mówić w języku, którym za jakiś czas będziesz musiał się posługiwać w Szwecji.
Na zajęciach prowadzonych DIRECT COMMUNICATION METHOD (DCM) mówisz. Bo żeby mówić po szwedzku czy w jakimkolwiek innym języku, MUSISZ mówić w tym języku. A mówić znaczy uczyć się prowadzić rozmowę.
Dlatego właśnie wiele osób wreszcie otworzyło się i osiągnęło sukces - bo przestali się bać i zaczęli rozmawiać ze Szwedami: zadawać pytania, okazywać zainteresowanie, słuchać rozmówcy.

Kilka słów o podręcznikach DIREKT SVENSKA:
- 3 książki, poziom zaawansowania: A1 - B1;
- po każdym podręczniku sprawdzasz poziom swoich możliwości;
- w podręcznikach znajdziesz wiele wyrażeń językowych, przydatnych np. przy poszukiwanu pracy;
- wskazówki, jak prowadzić rozmowę ze Szwedami;
- tematy z życia codziennego, których unikają inne podręczniki;
- opisy gramatyczne zredukowane do niezbędnego minimum
- posługujesz się językiem, a nie zasadami gramatycznymi, które stają się jasne, bo ich używasz;
 
A oprócz tego dziwaczni bohaterowie i ich dziwaczne przygody... I jakoś tak się dzieje, że uczestnicy moich zajęć chcą dowiedzieć się o tych dziwacznych bohaterach więcej.