Mariusz Włoch Blog

Zapraszam cię też na:

Polityka cookies

Nauka języków

Solidne podstawy, czyli Direct...

26 lipca 2018

Lada moment ukaże się na rynku – po Direct Communication Method włoski 1 i 6-cio częściowej serii do niemieckiego Direktes Deutsch –...

Sztuka łączenia, czyli jak zostać...

5 lipca 2018

Zdaję sobie sprawę, że trwają wakacje, po mundialowych boiskach toczy się napędzana pieniędzmi sponsorów piłka, że opiekane słońcem...

Echolalia Aldony, czyli po co uczyć...

12 kwietnia 2018

Zadawanie pytań to bardzo ważna część komunikacji międzyludzkiej. Zadajemy pytania, żeby się czegoś dowiedzieć, a przy tej okazji z reguły...

Direktes Deutsch - dementi

27 listopada 2017

W związku z coraz liczniejszymi zapytaniami dotyczącymi niejasności związanych z podręcznikami „Direktes Deutsch” oraz „Deutsch designed with direct method”, które otrzymuję z rynku szkół językowych oraz od odbiorców prywatnych, pragnę wyjaśnić następujące kwestie i rozwiać związane z nimi wątpliwości.

deutsch_designed_with_direct_method_400Po pierwsze - nie jestem autorem książek pt. „Deutsch designed with direct method”, wydawanych przez wydawnictwo DEEP. Nie wiem także, kto jest ich autorem, ponieważ autor/autorzy nie został/zostali wymieniony/wymienieni w tej publikacji. Pytania w tej sprawie proszę kierować do wydawnictwa DEEP.

dd_nowe_wydanie__zrzut_ekranu_20170331_o_15.06.19_400Po drugie - książki „Deutsch designed with direct method” – wbrew informacji zamieszczonej na poprzedniej wersji strony internetowej wydawnictwa DEEP (www.dllab.eu) – nie są nowym wydaniem podręczników "Direktes Deutsch", których jestem autorem.
direktes_deutsch_2011_400Jestem autorem podręczników „Direktes Deutsch”, które były wydawane i dystrybuowane przez wydawnictwo DEEP w okresie od 18.04.2011 do 28.06.2017 roku, z szatą graficzną prezentowaną na obrazku obok. W chwili obecnej wydawnictwo DEEP nie jest już ani wydawcą, ani dystrybutorem podręczników „Direktes Deutsch”.

direktes_deutsch_2017_400I wreszcie - jako autor „Direktes Deutsch” jestem od 29.06.2017 jedynym wydawcą podręczników „Direktes Deutsch” z obecną szatą graficzną, przedstawioną na fotografii obok. Zawartość podręczników pozostaje identyczna z wersją z poprzednią szatą graficzną.

Podręczniki „Direktes Deutsch” nie zostały wycofane z obiegu i są cały czas dostępne.

Obecnie przygotowuję zupełnie nową wersję podręczników do nauki m.in. niemieckiego Metodą Bezpośredniej Komunikacji.

Więcej szczegółów na temat przygotowywanej oferty wydawniczej zamieszczę na tej stronie jeszcze w tym tygodniu.

W razie jakichkolwiek niejasności lub pytań proszę o kontakt.

Brak komentarzy